Keller Williams Florida Partners - Teri Bonaccorso
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 1 783 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rritja e Çmimit (5d)
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  270 PARKWOOD Circle, St Augustine, FL 32086

  Listing Courtesy Of: ResiAmerica, CHRISTOPHER MOSBY
  I ri - 2 041 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (56d)
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  4216 Acoma Drive, Ormond Beach, FL 32174

  Listing Courtesy Of: LPT Realty, LLC, Svetlana Hardwick
  I ri - 8 210 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rritja e Çmimit (105d)
  5 bd
  4 ba
  metra katrorë
  336 Birkdale Drive, Daytona Beach, FL 32124

  Listing Courtesy Of: Meritage Homes of Florida Realty LLC, Tatiana Souza
  I ri - 1 081 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  7 Clarendon Court, Daytona Beach, FL 32118

  Listing Courtesy Of: EXP Realty LLC, Debbie Weller
  I ri - 1 107 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2 ba
  metra katrorë
  15 S Ocean Palm Villa #15, Flagler Beach, FL 32136

  Listing Courtesy Of: EXP Realty LLC, Debbie Weller
  I ri - 2 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  47 Apian Way, Ormond Beach, FL 32174

  Listing Courtesy Of: RE/MAX Signature, Mike Gagliardi
  I ri - 614 orë
  Open House
  Tur Virtual
  metra katrorë
  5333 2nd, St Augustine, FL 32080

  Listing Courtesy Of: Endless Summer Realty, 904-540-4995, Canaan Stevens
  I ri - 479 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  1352 Coconut Palm Circle, Port Orange, FL 32128

  Listing Courtesy Of: Burke Group Real Estate, Charles Burke
  I ri - 602 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (12d)
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  5135 Patricia Street, Cocoa, FL 32927

  Listing Courtesy Of: Stockworth Realty Group, C. Michele Ronsisvalle
  I ri - 3 015 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  68 RIVERTOWN ROAD, PALM COAST, FL 32137

  Listing Courtesy Of: ADAMS HOMES REALTY, INC, 850-469-0977, Kimberly Calidonio
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Teri Bonaccorso
  Numri i licencës: SL 3255270
  Teri Bonaccorso at Keller Williams Florida Partners

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  cia8ijr4onefu16ekkng.png
  Keller Williams Florida Partners
  3510 S. Nova Road Suite 112 Port Orange, FL 32129
  Zyrë

  Teri Bonaccorso
  REALTOR® SL 3255270
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.